ᐅ Godziny Otwarcia „"GURU" Sklep-Serwis GSM“

Naprawa telefonów komórkowych w Poznaniu prezentowana przez nasz serwis komórek jest swoistym połączeniem profesjonalizmu, a także atrakcyjnej ceny. Naprawa telefonów obejmuje także wymianę gniazda ładowania, gniazda USB, mikrofonu, głośnika głównego, głośnika rozmów, naprawę kamery i zbitego szkiełka aparatu, a także innych elementów. Wykonujemy zarówno wymianę wyświetlaczy i baterii, jak również naprawę płyt głównych. Nasi pracownicy ocenią, czy problem można rozwiązać samodzielnie, czy też konieczne jest przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki, określą również przybliżony czas naprawy i szacunkowy koszt. Co więcej - serwis Apple Kraków to też szybka i profesjonalna naprawa… Brak prawidłowej reakcji może też być wynikiem wady fabrycznej, ujawnionej w trakcie eksploatacji czy zalania telefonu. To, że telefon się psuje jest zrozumiałą sprawą.

Serwis Apple zajmuje się kompleksową naprawą zarówno młodszych modeli, jak iPhone 11, jak i starszych, bez względu na to, jak duże i poważne jest uszkodzenie. Jesteśmy firmą, która zajmuje się naprawą telefonów. Uszkodzenia telefonów zdarzają się każdemu z nas. Odkąd telefony komórkowe stały się w pełni dotykowe, charakteryzują się niestety mniejszą odpornością na uszkodzenia. Likwidujemy uszkodzenia mechaniczne jak i systemowe. Przez częste używania gniazda słuchawkowego przestanie ono działać, podobnie jak port ładowania. Nasz serwis tabletów obejmuje najczęściej spotykane problemy, takie jak: rozbity i uszkodzony ekran, błędy w oprogramowaniu urządzenia, a także konieczność wymiany złącza ładowania. Oferujemy wsparcie na każdym etapie korzystania cesargqmi900.xtgem.com/sprzedaz%20skup%20serwis%20oraz%20naprawa%20telefonow%20krakow z urządzenia, począwszy od jego uruchomienia, poprzez konfiguracje aż po najbardziej zaawansowane operacje. Oferujemy darmową wycenę, na którą składa się szybka diagnostyka i możliwość przedstawienia kosztów naprawy. Uszkodzone telefony mogą Państwo oddać do naprawy w Warszawie lub w Piasecznie. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza telefony komórkowe i tablety, które są do siebie dość podobne, jednak nierzadko wzajemnie się dopełniają, tworząc duet idealny. Producenci, których telefony bez problemu naprawisz w serwisie to: Alcatel, HTC, Huawei, iPhone, LG, Nokia, Lenovo, Samsung, Sony Xperia, Xiaomi - wszystkie najnowsze modele.

image

image

WiFi! Co ważne - pogwarancyjny serwis Apple nie tylko przywróci sprawność i wymienić baterię, ale także odzyska wszystkie stracone po zalaniu, zniszczeniu czy utracie danych dokumenty zapisane na dysku. GSM-SPEC z siedzibą w Krakowie to nie tylko profesjonalny serwis telefonów komórkowych. Przekonaj się, że atrakcyjna cena to tylko jedna z zalet, o których mówią pozytywne opinie dotychczasowych klientów. Jeśli natomiast Twój telefon będzie posiadał poważniejszą usterkę, wówczas z pewnością od razu Cię o tym poinformujemy i dowiesz się, kiedy będziesz mógł przyjechać po naprawiony sprzęt. Twój telefon marki Iphone, Sony czy Samsung nie działa prawidłowo? Potrzebujemy jedynie 20 minut, by wymienić wyświetlacz w iPhone, a aż 85% wszystkich wykonywanych przez nas napraw wykonujemy w czasie krótszym niż godzina. MacBooków, zaczynając od najprostszych i najbardziej typowych usterek, aż po niestandardowe, trudne do usunięcia. Na naprawiane przez nas sprzęty dajemy aż 6 miesięcy gwarancji. Dla pewności dajemy na każdą usługę dotyczącą naprawy gwarancję, trwającą 90 dni. Nasi serwisanci mają długoletnie doświadczenie w dziedzinie napraw sprzętu GSM dlatego naprawy wykonywane są na najwyższym poziomie, przy zachowaniu przystępnej ceny.